چند نکته‌ی مهم راجع به کانال یوتیوب

چند نکته‌ی مهم راجع به کانال یوتیوب من:

الف) دوستانی که داخل ایران هستند فقط باید از فیلترشکن استفاده کنند و بعد روی لینک کلیک کنند. فیلترشکن‌های خوب در کانال‌های تلگرامی نظیر beshkan فراوان است و می توانید از آنها استفاده کنید.
سعی شده به قیمت از دست رفتن کیفیت تصویر، حجم ویدئوها تا جای ممکن پایین بیاید که شما بتوانید در زمان کوتاهی آن را لود کرده و ببینید.

ب) بسیار از مطالب کانال یوتیوب، در کانال تلگرام قرار نمی‌گیرد. در واقع هدف من از این کار، نهادینه شدن استفاده از فیلترشکن و بسنده نکردن به اینستاگرام و کانال های تلگرامی در ایران است. هدف دیگر من احترام به مخاطبانی است که برای به دست آوردن مطالب هنرمند مورد علاقه‌شان حاضرند وقت و انرژی صرف کنند. همچنین مطالب یوتیوب در سرچ گوگل، قابل پیدا کردن است و کار مخاطبان را ساده‌تر می کند.

ج) برای کامنت گذاشتن در یوتیوب فقط کافی است که در بالای صفحه با جیمیل خود «ساین این» کنین بعد بدون هیچ مشکلی می توانید در آنجا نظر داده، لایک بزنید یا حتی کانال شخصی خودتان را تاسیس کنید و مطالب من و هر کس دیگر را به «پلی لیست» شخصی خودتان اضافه کنید.

د) مطالب کانال من دو بخش دارد: آپلودها و پلی لیست.
آپلودها مطالبی هستند که من شخصا در کانالم آپلود کرده ام و ادیت و کنترل آنها در اختیار من است و کامنت هایشان هر روزه مطالعه می شود.
پلی لیست بخشی است که موزیک ها، مصاحبه ها، شعرخوانی ها و… را در بر ‌می‌گیرد که مربوط به من است اما در کانال‌های دیگر یوتیوب توسط افراد یا شبکه های رادیویی و تلویزیونی به روز شده است و من هم مثل شما تنها بیننده‌ی آنها هستم.

ه) تصمیم دارم با جا افتادن بیشتر کانال یوتیوب در بین مخاطبان، روز خاصی را در هفته برای به روز کردن بخش آپلودهای جدید و شخصی ام (نظیر «حرف زدن زیر آب»، شعرخوانی و…) در نظر بگیرم که نیازی به اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی وجود نداشته باشد.

و) شما با «سابسکرایب» کردن کانال یوتیوب من می توانید از هرگونه تغییر یا آپلود در آن باخبر شوید و بهترین راه عدم قطع ارتباط بین من و شما خواهد بود.

ز) آدرس نهایی و غیر قابل تغییر کانال من در یوتیوب (برای وارد شدن به کانال به هیچ اپلیکیشنی نیاز نیست. فقط کلیک کنید):
https://www.youtube.com/c/MehdiMousavi

دوستتان دارم و شرمنده که بسیاری از حرفها و توضیحات برای عده ای از مخاطبان، تکرار واضحات و حتی خنده‌دار بود. وظیفه‌ی من توضیح و اطلاع رسانی به تمام مخاطبان است. مخصوصا آنها که به کار با رسانه‌های فیلتر شده تسلط ندارند.

با عشق و احترام
سید مهدی موسوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *